PC HocasıOyunÖnümüzdeki Yıl Yeni Bir PUBG Oyunu Çıkıyor!

Önümüzdeki Yıl Yeni Bir PUBG Oyunu Çıkıyor!

 

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un eski popülerliği her ne kadar kalmasa da, popüler Battle Royale oyununun arkasındaki firmanın birçok planı bulunuyor. Oyunun holding şirketi halka açık bir şekilde işlem görmeyi planlarken, PUBG evreninde yeni bir oyunun önümüzdeki yıl piyasaya sürüleceği açıklandı.

Bloomberg tarafından hazırlanan ve Krafton‘un 27,2 Milyar $ değerinde olduğu tahmin edilen bir halka arz başlatma planlarını tartışan bir raporunda, şirketin PUBG ile ilgili bir PC ve konsol oyunu gelecek yıl piyasaya sürmeyi planladığını açıkladı.

Bu oyun hakkında pek bir şey bilinmese de Bloomberg, bu oyunun 2022 yılında piyasaya sürülmesi planlanan The Castillo Protocol‘den ayrı olduğunu belirtti. Oyunun PUBG tabanlı olduğu bilgisi verildi.

Krafton Inc.; PUBG Studio, Bluehole ve Striking Distance de dahil olmak üzere 8 farklı iştirakten sorumlu olan bir video oyunu holding şirketi. PUBG Studio, ana hat olan PlayerUnknown’s Battlegrounds’tan sorumlu, Striking Distance ise The Callisto Protocol’ünü geliştirmek üzere kurulan yeni bir stüdyo. Bu gizemli oyunun detaylarının ilerleyen zamanlarda açıklanması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video