Oppo Find X 10 GB Bellek ile Gelecek!

Diğer telefonlardan oldukça farklı kamera sistemine sahip olan Oppo Find X'i 10 GB Bellek bulunan versiyonu ortaya çıktı. 

TENAA tarafından ortaya çıkan bilgilere göre yakında Oppo Find X'in 10 GB bellek bulunan versiyonu çıkacak. Özelliklere bakacak olursak 10 GB Bellek dışında geriye kalan tüm özellikler Oppo Find X ile aynı

Bu sene tanıtılan Oppo Find X cihazında ise 8 GB bellek bulunuyor. Qualcomm tarafından üretilen 2.8 GHz CPU'ya sahip Snapdragon 845 yonga setinden gücünü alan telefon 256 GB/512 GB depolama alanı seçeneklerine sahip. 6.42 inç boyutunda 19:5:9 formatında AMOLED ekran 2340 x 1080 çözünürlükte.

Oppo Find X çentik yerine motorlu kamera sistemine sahip. Kamerayı kullanacağınız zaman ön ve arka kamera ortaya çıkıyor, kameradan çıktığınızda ise geri yerine giriyor. Bu şekilde kamera kullanılmadığı zamanda ön taraf tamamen ekran olarak görünüyor. 

Oppo Find X cihazında bulunan 3730 mAh kapasitesindeki batarya VOC hızlı şarj desteğine sahip. 

Arka tarafta 16 MP ve 20 MP çözünürlükte çift kamera bulunuyor. Ön tarafta ise 25 MP çözünürlüğünde tek özçekim kamerası bulunuyor. Her iki kamerada kullanılmadığı zamanda otomatik olarak telefonun içine giriyor. 

Kutudan güncel olarak Android 8.1 işlem sistemiyle çıkıyor. Android 9 Pie güncellemesini alması bekleniyor. 

Cihazda güvenlik sistemi olarak 3 boyutlu yüz tanıma sistemi bulunuyor. Cihazda maalesef parmak izi okuyucu bulunmuyor. 

Sizce Android telefon için 10 GB bellek gerekli mi? Yorumlarda belirtiniz. 

İlgili Etiketler