PC HocasıTabletOppo Pad’e Ait Aksesuarlar Canlı Canlı Sızdırıldı!

Oppo Pad’e Ait Aksesuarlar Canlı Canlı Sızdırıldı!

   

Çin merkezli teknoloji üreticisi Oppo, bir kaç gün içerisinde düzenleyeceği lansman etkinliğinde yeni nesil akıllı telefonu Oppo Find X5’i tanıtıyor olacak ve akıllı telefonla birlikte şirketin ilk tableti olan Oppo Pad‘in de tanıtılması beklentiler arasında. Geçtiğimiz günlerde tasarımını ortaya koyan bir tanıtım afişi zaten yayınlandı ve şimdi ise Weibo üzerinde yayınlanan birkaç canlı görüntü sayesinde tabletin kendisine ve aksesuarlarına ilk bakış atıyoruz.

Sızıntıyı gerçekleştiren kişi, tabletin manyetik klavyeli kılıf ve Oppo Pencil ile uyumlu olduğunu söylüyor fakat yine de klavyede herhangi bir izleme dörtgeni görmüyoruz. Önceki sızıntılara göre tablet Qualcomm’un Snapdragon 870 yonga setinden güç alacak, 120Hz yenileme hızına sahip 10.95 içn boyutunda LCD ekrana sahip olacak ve enerjisini 8.360 mAh kapasiteye sahip bataryadan alacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oppo-pade-ait-aksesuarlar-canli-canli-sizdirildi-123870/ linkinden 28.05.2022 23:05:22 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial