Örümcek Adam Temalı Yeni PS4 Satışa Sunuluyor

Dünyanın en çok satan oyun konsolu konumunda olan Playstation, yakın zamanda satışa sunulacak olan Marvel's Spider-Man oyunu için yeni tasarımlı PS4 Pro cihazını tanıttı. Sınırlı sayıda üretilecek olan yeni PS4 Pro, örümcek adam teması ile dikkat çekiyor.

Playstation, oyun konsolu sektöründe dünyanın en önde gelen markalarından biri. Özellikle kendi platformuna özel hazırladığı oyunlar ile rakiplerine ciddi anlamda fark atan konsol, her yeni özel oyun için de dikkat çekici tanıtımlar gerçekleştirmeyi başarıyor. En son God of War 4 için gördüğümüz oyun temalı cihazlar, bu tanıtımın en büyük ayağı.

Geçtiğimiz yıllarda duyurusu gerçekleştirilen ve oyuncular tarafından büyük merak ile beklenen yeni Marvel's Spider-Man oyunu da aynı tanıtımdan nasibini alıyor. Sınırlı sayıda üretilecek olan yeni örümcek adam temalı PS4 Pro bu bağlamda ön satışa sunuldu. Örümcek adamın dinamik kırmızı rengini 'Amazing Red' ve örümcek logosunu üzerinde taşıyan konsol, kumandada da aynı çizgiyi taşıyor. Üstelik tuşların rengi beyaz olacak şekilde tasarlanmış.

Daha önce PS4 sahibi olanlar için Pro modele yükseltme de avantajlı olabilecek bu bundle, henüz PS4 sahibi olmayanlar için de dikkat çekici. Pro modelin düz modele göre farkı ise 4K çözünürlük ve dinamik HDR desteği. 

Sony tarafından hazırlanan yeni örümcek adam temalı PS4 Pro, özel kutusunda gelecek ve içerisinde Marvel's Spider-Man oyunu ve DLC kuponları barındıracak. Henüz ülkemiz için ön siparişe sunulmayan konsol, Playstation'ın kendi sitesinde 399$ üzerinden satışa sunulmuş durumda. 7 Eylülde çıkış yapacak oyun muhtemelen o dönemde ülkemizde de bundle olarak satılacaktır.