PC HocasıOyunOutriders Çıkış Yaptı

Outriders Çıkış Yaptı

 

SQUARE ENIX, Gears of War: Judgment ve BULLETSTORM geliştiricileri People Can Fly’ın ve JUST CAUSE ve SLEEPING DOGS’un

Arkasındaki isimler Square Enix External Studios’un yüksek yoğunluklu RPG-Shooter’ı Outriders’ın çıktığını duyurmaktan heyecan duyuyor.

Oyun, Bulletstorm ve orijinal Painkiller’ın arkasındaki geliştiriciler olan People Can Fly tarafından geliştirilmiştir. Bir şeyleri nasıl patlatacaklarını biliyorlar. Ayrıca, Epic Games’in birkaç yıldır geliştirme ortağıydılar ve Gears Of War: Judgment üzerinde çalışıyorlardı.

Ne yazık ki lansman şu ana kadar sorunsuz gitmiyor gibi görünüyor. Steam’deki ilk kullanıcı incelemeleri ‘karışık’ ve bu incelemeler ve oyunun Reddit sayfası hem takılma sorunlarından hem de oyunun demo sürümünde bulunmayan diğer hatalardan bahsediyor.

Outriders, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Konsol için Xbox Game Pass, Steam, Epic Games Store, GeForce NOW’da ve Google Stadia’da mevcut durumda.

Oyunun resmi Twitter hesabı (aşağıda görüldüğü gibi), oyuncuların PC’de takılmalara karşılaştıklarına ilişkin raporları izlediklerini söyleyen ve olası geçici çözümlerin bulunduğu bir forum gönderisine bir bağlantı sunan tweet attı.

Oyunun Steam sayfasına ulaşmak ve detaylı bilgi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/outriders-cikis-yapti-111297/ linkinden 16.10.2021 00:10:00 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad