PC HocasıOyunParadise Lost PS4, Xbox One ve PC için Çıkış Yapacak

Paradise Lost PS4, Xbox One ve PC için Çıkış Yapacak

 

Yayıncı All In! Games ve geliştirici PolyAmorous, hikaye anlatımı odaklı macera oyunu Paradise Lost için çıkış tarihini belirledi.

24 Mart 2021 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak.

Paradise Lost, II.Dünya Savaşı’nda benzersiz ve korkunç bir dönüş sunuyor. Altı yıl boyunca öfkelenmek yerine, 20 yıl sürdü ve Avrupa’nın çoğu Nazi nükleer füzeleri tarafından yok edildikten sonra kanlı bir çıkmazla sonuçlandı. Avrupa artık, dünyanın geri kalanından kesilmiş, ışınlanmış bir çorak arazidir ve oyuncular, on yıllar sonra zorluklarından kurtulmaya çalışan küçük bir çocuğun rolünü üstlenirler.

24 Mart’ta oyuncular, Polonyalı geliştirici PolyAmorous’un bu öyküsel macerasını öğrenebilirler. 1980’lerde Polonya oyuncuları, terk edilmiş bir askeri sığınağa rastlayan Avrupa’nın bu korkunç versiyonunda doğup büyüyen 12 yaşındaki bir yetim olan Szymon’u kontrol ediyor.

İçeri girdiğinde, bir tür rehber görevi gören Ewa adında gizemli bir kızla temasa geçti, ancak oyuncuların gerçek niyetinin ne olduğunu öğrenmek için oyunu kendilerinin deneyimlemesi gerekecek.

Fiyat listesi

  • 14,99 dolar fiyatı üzerinden satışa sunulacak.
  • Xbox Store’da %20 indirimle 34,00 TL
  • GOG’da %34 indirimle 9.89 dolar fiyattan ön siparişe sunuldu.

Oynanış videosu

Fragman video

Video