PC HocasıSosyal MedyaPCH Online Teknolojik Ürünler Çekilişi – 5

PCH Online Teknolojik Ürünler Çekilişi – 5

 

Bugün artık rutin haline getirmiş olduğumuz PCH Online teknolojik ürünler çekilişinin beşincisini gerçekleştireceğiz. Bu hafta gerçekleştireceğimiz çekilişte takipçilerimiz arasından dört kişiyi seçeceğiz. 

Bu Hafta Hangi Hediyeleri Veriyoruz ?

Bu hafta seçmiş olduğumuz hediyeler arasında hem bilgisayar donanım birimleri hem de çeşitli ürünleri harmanlayarak tamamlamak istedik. Beşincisini gerçekleştirdiğimiz çekilişin ürünleri aşağıdaki gibidir:

* 1 Adet Inca 6D IMG-356 Gamer Mouse

* 1 Adet Batman v Superman Çantası

* 1 Adet Batman v Superman Havlusu (Büyük)

* 1 Adet Beats by Dre Kulaklık

Nasıl Katılabiliriz ?

1-) Bu yarışmada sizleri yormadan “bir dakika içerisinde” katılmanızı sağlayacağız. Yarışmaya katılabilmek için ilk olarak burada yer alan forum sitemize kayıt olmak.

2-) Ardından kayıt olduğunuz mail adresinizi [email protected]‘ye göndermek hepsi bu!

Yarışma 13.05.2016 tarihinde başlayacak olup, 20.05.2016 tarihinde sonlanacak ve 21.05.2016 tarihinde sonuçlar videolu olarak açıklanacaktır.

Amaç Nedir ?

Değerli arkadaşlar, malumunuz forum sistemimizi açalı 1 ay kadar oluyor. Yeni forum sistemimizde bilgisayar, akıllı telefon, tablet, internet veya aklınıza gelebilecek tüm sorunlarınızı “yanıtsız ve çözümsüz bırakmama garantisi” veren ilk forum olarak hizmet vermeye başladık. Sizlerin de bu foruma sorunlarınızı ileterek hep birlikte çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Herkese şimdiden bol şanslar..

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pch-online-teknolojik-urunler-cekilisi-5-21599-8557/ linkinden 29.07.2021 05:07:49 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

6 Yorum

  • face dede yazdım cevap vermediniz o kadar takip ediyok insan bi yanıtlar ama olsun …sorum şuyduu ben foruma kaydoldum o verdiğiniz adrese nasıl mail atcam

    • Mail nasıl atılıyor diye soran arkadaş için ;
      Android cihaz kullanıyorsan cihazında bulunan “Gmail” uygulamasını aç uygulama içerisindeki “Kalem” simgesine tıkla “Alıcı” kısmına “[email protected]” yaz. Konu kısmına “Teknolojik Ürünler Çekilişi” yaz. ” İletinizi yazın ” kısmına ise kendi mail adresini yazman yeterli. Forum kayıt olduğun mail adresi.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video