PC HocasıOyunPES 2017’den On Dakikalık Oynanış Videosu

PES 2017’den On Dakikalık Oynanış Videosu

   

PES 2017 için geri sayım devam ederken ve rekabet düzeyi hala doruktayken, Konami risk alarak PES 2017 hakkında yeni görüntüler sızdırmaya devam ediyor. Az önce yayınlanan 10 dakikalık PES 2017 oynanış videosu oyunun kalitesini ve bu sezon göreceğimiz değişiklikleri göz önüne seriyor.

 

PES 2017 OYNANIŞ VİDEOSU

 

Oyunun oynanış videosu Konami tarafından değil Eurogamer tarafından yayınlandı. İlerleyen dakikalarda oyun içerisinde Fransa ve Almanya’nın karşı karşıya geldiğini görüyoruz. Her iki ülkenin marşları okunurken oyuncuların hepsinin bir anda taklit ediyor olması inandırıcılığı korumuş ancak grafikler konusunda sanki bekleneni vermeyecek gibi görünüyor.

 

Seramoni tarafını geçtikten sonra PES 2017 oynanış kısmına geçebiliyoruz. Dakika 80’e kadar izleme fırsatı bulduğumuz oyunda gol sevinçlerini de görebilmek mümkün. Ayrıca oyuncuların topu ayaklarına aldıklarında dönüşlerinin ne kadar hantal olduğunu hissedebiliyoruz. Son olarak oyunda izlediğim kadarıyla taraftarların şut, gol, out veya faul durumlarında oyuna katkıları çok daha güzel olmuş. Bakalım ilerleyen zamanlarda PES 2017 hakkında daha neler göreceğiz.

 

PES_2017

 

PES 2017 NE ZAMAN ÇIKIYOR ?

 

Konami tarafından yayınlanacak olan PES 2017 ilk olarak 15 Eylül tarihinde tüm dünya genelinde piyasaya sürülecek. Ardından PC, Xbox One ve Playstation 4 versiyonları raflarda yerini alacak. Ayrıca oyunun PC versiyonunun kalitesi konsollar ile aynı olmayacak.

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pes-2017den-on-dakikalik-oynanis-videosu-23018-12507/ linkinden 29.06.2022 04:06:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

5 Yorum

  • başarılı bence oyun motoru geliştirilmiş ama yüzlerde sıkıntı var gözler pörtlek pörtlek hocam PES 2017 bu sene iş yapmaz bence

  • Pes 16’nın kadro güncellenmiş hali olmuş PES 2017. Konami bu işi yapamayacak artık belli oldu. Zaten PES 13 yetti onlara üstüne çıkmayı hiç düşünmediler

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video