reklam
Ana SayfaHaberlerPixelbook Go’dan Kötü Haber: Pixelbook Pen Desteklenmiyor!

Pixelbook Go’dan Kötü Haber: Pixelbook Pen Desteklenmiyor!

Kalem yalnızca Pixelbook ve Pixel Slate ile çalışıyor; Dün akşam itibari ile Google uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarı Pixelbook GO modelini duyurdu, iki yıl içindeki ilk yeni dizüstü bilgisayarı oldu. Cihaz 649 Dolar fiyat etiketi ile başlıyor ve 999 dolarlık Pixelbook modelinden oldukça ucuz.

Cihaz ucuz ama bu küçük fiyat bazı ödünleşimler ile birlikte geliyor. Go, dokunmatik bir ekrana sahip olsa dahi, Pixelbook’ta yaptığınız gibi bu ekranı tablet moduna çeviremiyorsunuz. Başka bir ödünleşim ise Pixelbook Go, 99 dolarlık Pixelbook Pen’i desteklemiyor,

Pixelbook Go’dan ucuz cihazlar bile destekliyor!

İhmal biraz hayal kırıklığı yaratıyor, çünkü Go’nun Google’ın kendi kalemini desteklediğini görmek güzel olurdu – şu anda, Pen yalnızca Pixelbook ve Google’ın Pixel Slate tabletiyle çalışıyor. Microsoft’un Surface Pen’i destekleyen yakın zamanda duyurulmuş Surface Laptop 3’ü gibi, kesinlikle stylus destekli geleneksel dizüstü bilgisayarlar var. Hatta daha ucuz olan Chromebook’lar bile, Örnek vermek gerekirse 499 dolarlık Samsung Chromebook Plus V2 gibi cihazlarda kalem desteği bulunuyor.

YouTube, Televizyon Uygulamasına Devasa Bir Reklam Alanı Ekledi

Kolay bir biçimde çizim yapabilmek için sadece Google yapımı bir cihaz arayışında iseniz Go seçmek muhtemelen iyi olmayacaktır. Bunun yerine eski Pixelbook veya Pixel Slate arasında seçim yapmak sizin için daha kolay olacaktır.

 

Etiketler