reklam
Ana SayfaOyunPlayStation 4 için “Hitman-The Complete First Season” ücretsiz oldu!

PlayStation 4 için “Hitman-The Complete First Season” ücretsiz oldu!

PlayStation 4 kullanıcılarına bir müjde daha verelim. Ajan 47‘nin maceralarını yaşadığımız, Hitman-The Complete First Season oyunu ücretsiz oldu.

Hitman-The Complete First Season nasıl bir oyun ?

Hitman karakteri uzun yıllardır piyasada olması sebebi ile birçok kişi tarafından bilinir. Bu serinin bazı oyunları beğenildi bazıları ise beğenilmedi. Fakat hiçbir şey Hitman karakterinin popülerliğini azaltmadı.

Hitman-The Complete First Season oyununun yapısına bakacak olursak, Ajan 47‘nin biraz daha özüne döndüğünü söyleyebiliriz. Neden diye soracak olursanız, Hitman Absolution oyununda Ajan 47‘nin gizliliğe verdiği önem biraz azalmış, aksiyon ve çatışma içeren kısımlar ise artmıştı.

Merakla beklenen oyun The Last of Us 2'nin ön siparişleri iptal edildi!

Kısaca Hitman-The Complete First Season oyunu ile tam bir suikastçi oluyoruz ve oyun içerisinde bizden istenilen görevleri Ajan 47‘nin tarzı ile tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyunu PlayStation Store‘dan, Pac-Man Championship Edition 2 mağaza sayfasına giderek veya buraya tıklayarak sepetinize ekleyebilir ve daha sonra ücretsiz olarak satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bana soracak olursanız ve ilk defa Hitman oyunu oynayacaksanız Hitman-The Complete First Season güzel bir tercih olabilir. Çünkü bu oyunda tam anlamıyla Ajan 47‘nin karakter yapısını ve özelliklerini görme fırsatına sahip oluyoruz.

Düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. 🙂

Yazar Hakkında

Fatih BULUT

Fatih BULUT

Araştırma yapmayı seven,teknoloji düşkünü bir genç. Aynı zamanda öğrenci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Advertisement