PC HocasıOyunPlayStation 5 Detaylı Tanıtım Etkinliği Ne Zaman?

PlayStation 5 Detaylı Tanıtım Etkinliği Ne Zaman?

PlayStation 5
 

Microsoft atını yarışa sürdü. Xbox Series X ve Xbox Series S oyun konsollarının fiyatı olsun, çıkış tarihi olsun açıklandı. Aynı girişimi Sony’nin de yapmasını ve artık PlayStation 5 konsollarını her şeyiyle göstermesini bekliyorduk.

Neyse ki Sony inadına devam etmedi ve her şeyi söyleyeceği, fiyatı duyuracağı tanıtımın tarihini verdi.

PlayStation 5 kapsamlı tanıtımı ne zaman?

Twitter paylaşımından anladığımız, gördüğümüz kadarıyla yeni konsol bu hafta detaylanıyor. Detaylı tanıtım 16 Eylül Çarşamba günü yapılacak.

Türkiye saatiyle de 23.00’da izlenebilecek olan tanıtım, başta konsolun tam tasarımının gösterildiği tanıtım olacak.

Tam tasarım gözükecek. Arkasından fiyat açıklanacak. Arkasından konsolun hangi versiyonlarının olduğu ve bu versiyonların fiyat farklarının nasıl olduğu açıklanacak. En son ise PlayStation 5 oyun konsolunun ne zaman satışa çıkacağı ve satış fiyatının ne olacağı açıklanacak.

16 Eylül’den sonra sonunda Xbox ile PlayStation savaşında da yeni perdeyi açacağız. Hangi konsol daha fazla satar ve hangisinin özellikleri daha iyi gibi ilk karşılaştırmalar yapılmaya başlayacaktır.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/playstation-5-detayli-tanitim-etkinligi-ne-zaman-89916/ linkinden 28.07.2021 16:07:00 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video