PC HocasıHaberlerPlayStation 5, mayıs ayında resmen tanıtılabilir!

PlayStation 5, mayıs ayında resmen tanıtılabilir!

 

PlayStation 5 hakkında devamlı olarak yeni haberler yayınlanıyor. Kontrol cihazı olsun teknik özellikleri olsun birçok haber karşımıza çıkıyor.  Bugün ortaya atılan bir iddia doğrultusunda sonbaharda tanıtılması beklenen PlayStation 5‘in mayıs ayında karşımıza çıkma ihtimalinin olduğu belirtildi.

PlayStation 5’i bekleyenler bir hayli heyecanlı

Yedi yıllık bir bekleyiş ardından bizlere PlayStation 5‘i sunmaya hazırlanan Sony, gerçekten dolu özelliklerle yeni bir çağ açmayı planlıyor.

PlayStation 5‘in özelliklerinden birkaçı şu şekilde; AMD’nin RDNA 2-tabanlı işlemcileri, Ray Tracing, 16 GB GDDR6 RAM, SSD ve geriye dönük uyumluluk. DualSense adındaki yeni kontrol cihazı da bizlere sunulmuştu lakin henüz kasa tasarımı hakkında bir bilgimiz yok.

PlayStation 5’in fiyat aralığı nasıl olacak?

PlayStation5‘in 499 dolar ile 549 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Tabi Coronavirus nedeniyle çıkış tarihi ertelenebilir, fiyatı değişebilir her şey olabilir. İlerleyen zamanlarda her şey kesinleşecektir. Umarız bizi üzecek gelişmeler meydana gelmez.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/playstation-5-mayis-ayinda-resmen-tanitilabilir-76722/ linkinden 21.06.2021 19:06:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Arif Acar

Basketbol aşığı, amatör tenis oyuncusu ve ortalama düzeyde bir video oyuncusu.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video