PC HocasıOyunPokemon Go’ya 8 Müthiş Özellik Geliyor

Pokemon Go’ya 8 Müthiş Özellik Geliyor

   

Ülkemizde de adeta çılgınlık seviyelerine ulaşan Pokemon Go, çok yakında sekiz yeni özellik ile değişme uğrayacak. Yurtdışında Pokemon Go oynayan oyunculardan alınan dönüşlere göre öncelik olarak savaş alanlarının, pokemon yakalamaların, pokemon takip araçlarının ve efsanevi pokemonların yetersizliğinden yakınılıyordu. Niantic artık yeni göndereceği güncelleme ile oyuncuları Pokemon Go’ya daha çok bağlamayı hedefliyor.

Pokemon Go’ya Gelecek Yeni Özellikler

Pokemon Go‘ya çok yakında gelecek olan güncelleme ile birlikte çok şeyler değişecek. Oyuncular yavaş yavaş Niantic INC firmasına dönüşlerde bulunarak nelerin yanlış olduğunu ve nelerin kötü izlenimler bıraktığını tek tek iletti. Ardından gelecek olan güncellemelerin neler olduğu söylendi.

İşte Pokemon Go’ya gelecek olan sekiz dev yeni özellik:

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pokemon-goya-8-muthis-ozellik-geliyor-22044-11778/ linkinden 28.06.2022 14:06:26 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video