PC HocasıİnternetPrintec Teknoloji Çözümleri ile Artık Türkiye’de

Printec Teknoloji Çözümleri ile Artık Türkiye’de

 

Toplamda 18 ülkenin teknoloji alanında faaliyet gösteren Printec, Ortadoğu, Güneydoğu ve Avrupa’dan sonra artık Türkiye’de hizmet vermeye başladı.

Printec Otomasyon Çözümleri

Hizmet vermiş olduğu ülkelerin Otomasyon Çözümleri ve Sistem Sağlayıcı Entegratörü olarak tercih edilen firma, teknoloji alt yapısı ve 500’den fazla kurumun iş ortağı olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Avrupa, Orta ve Güneydoğu dahil toplamda 18 ülkede aktif olarak hizmet veren Printec, finansal tüm kuruluşlardan, petrol şirketlerine, havaalanlarının işletmelerinden, geniş perakende alanlarına kadar teknolojik çözümler ile tanınıyor. Artık Printec‘in sunmuş olduğu teknolojik hizmetlerden Türkiye’de faaliyet gösteren firmalar da yararlanacak.

Ülke Müdürü Nazan Arıca Değerlendirdi

Kendisini de yakından tanıdığımız, Printec‘in ülke müdürü Nazan Arıca’nın yaptığı açıklamada: “Türkiye, yabancı yatırımcıların ilgi odağında yoluna devam ediyor. Printec’in yatırım kararında pazardaki potansiyel ve yüksek ivmesi ile gelişen sektörde büyük rol oynandı. Buradaki amaç, Türkiye’de bulunan operasyonları hızla geliştirmek ve Printec coğrafyasını lider konuma getirmek. Bu konuda kısa sürede operasyonların büyütüleceğine inancım sonsuz.” dedi.

nazan-arica
Printec‘in ödeme sistemleri sektöründe 25 yılı aşkın bir deneyimi bulunuyor. Bu alanda ATM network yönetimlerinden tutun, self servis kiosk ve şube otomasyonları, POS iletişim ağı, elektronik ödeme sistemleri, telekominikasyon ve bilgi güvenliği alanlarında geliştirilen teknolojik çözümlerin yanı sıra, destekleyici ve uygulayıcı hizmetler de veriliyor.

Printec Entegre Çözümleri

* Bilgi Sistemleri Planlaması

* Firmalara özel uygulama geliştirme

* Danışmanlık

* Eğitim ve Teknoloji transferi

* IT Güvenlik planlama ve uygulama

* İş süreçleri desteği

* Dış kaynak yönetimi hizmetlerini kapsıyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/printec-teknoloji-cozumleri-ile-artik-turkiyede-5973/ linkinden 28.10.2021 20:10:53 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad