PC HocasıOyunPUBG, Microsoft Azure Sistemine Geçiş Yapıyor!

PUBG, Microsoft Azure Sistemine Geçiş Yapıyor!

 

PUBG Corporation’ın ana şirketi KRAFTON, bugün çok platformlu ürün portföyünü Microsoft Azure’da barındıracağını duyurdu. PUBG Corporation’ın PC ve konsollarda popüler çok oyunculu battle royale PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG), PUBG MOBILE, kişisel verilerin korunmasını sağlamak için Microsoft Azure‘da barındırılacak.

KRAFTON ayrıca, oyuncularının kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinin depolanmasının KRAFTON ve bağlı kuruluşlarının oyun hizmetlerini yürüttüğü bölgelerdeki tüm uygun gereksinimleri takip etmesini sağlamak için bir doğrulama süreci başlatmak için Microsoft ile birlikte çalışacak.

“Azure, en gelişmiş güvenlik ve herhangi bir bulut hizmeti sağlayıcısının en kapsamlı uyumluluk teklifleri setini içeren en büyük çok oyunculu oyunlardan bazılarına güç veriyor. İşbirliği, gizlilik haklarına saygı duyulmasını ve ilgili yazılımın tüm geçerli yasa ve yönetmeliklere tam uyum içinde olmasını sağlayacak,”

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pubg-microsoft-azure-sistemine-gecis-yapiyor-93108/ linkinden 21.06.2021 18:06:46 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video