reklam
PC HocasıHaberlerPUBG Mobile Gizemli Orman Modu, 1 Haziran’da yayında!

PUBG Mobile Gizemli Orman Modu, 1 Haziran’da yayında!

Yaklaşık 3 gün önce Twitter üzerinden yapılan duyuru doğrultusunda PUBG Mobile Gizemli Orman Modu, 1 Haziran tarihinde oyuncularla buluşacak. Bakalım yeni mod oyunculara neler sunacak.

PUBG Mobile, oyuncularına gerçekten önem veriyor

PUBG Mobile‘a devamlı olarak yeni etkinlikler ve güncellemeler getiriliyor. Bunun sonucunda ise oyuncular daha keyifli vakit geçiriyorlar.

En son gelen güncelleme ile oyun içerisine ağrı kesici veya enerji içeceği alınabilen otomatları oyuna eklemişlerdi. Bu tür ufak ufak güncellemeler ile oyuncuların oyundan aldığı keyfi bir üst seviyeye taşıyabiliyorlar.

Twitter’da yapılan paylaşımda “Orman ihtiyacınızı karşılar…. tabi nereye bakacağınızı biliyorsanız” şeklinde bir yazı yazılmış. Bu paylaşım haricinde yeni gelecek mod için birçok paylaşım yapılmış ve her paylaşım yeni gelecek mod hakkında çeşitli gizemler içeriyor.

Coronavirus Konulu Sahte E-Postalar Ukrayna'da Şiddetli Protestolara Sebep Oldu!

Paylaşılan görsellerin birkaçında sıcak hava balonu göze çarpıyor. Yüksek ihtimalle oyun içerisinde sıcak hava balonunu kullanabileceğiz. Oyuncuların oyundan alacağı keyfi yükseltmek amacıyla iyi düşünülmüş bir yenilik olmuş denilebilir.

Daha detaylı bilgilere erişebilmemiz için 1 Haziran’ı beklemeliyiz. Bakalım daha ne tür yenilikler PUBG Mobile oyuncularını bekliyor olacak 🙂