PC HocasıOyunPUBG Mobile’dan iPhone 11 Pro ve AirPods hediyeli dev etkinlik

PUBG Mobile’dan iPhone 11 Pro ve AirPods hediyeli dev etkinlik

 

Tencent Games çalışmaya devam ediyor. Birçok oyuncunun telefonunda veya bilgisayarında yüklü olan PUBG Mobile‘da, 12.sezonun bitecek olması nedeni ile iPhone 11 Pro ve AirPods hediyeli çok güzel bir etkinlik başlatıldı. İşte karşınızda Şanslı Para Ağacı etkinliği.

iPhone 11 Pro, AirPods ve birçok oyun içi hediye verilecek

PUBG Mobile oyuncularının bileceği üzere önümüzdeki hafta oyunun 12.sezonu son bulacak. Bu sezonun bitecek olması sebebi ile PUBG Mobile, “Şanslı Para Ağacı” adında bir etkinlik düzenlemeye karar verdi.

Bu etkinlik ile İphone 11 Pro, AirPods ve birbirinden güzel oyun içi hediyeler oyunculara sunulacak

Şanslı Para Ağacı etkinliği ile oyuncular, oyun içerisinde bu ağacı sallayarak ödülleri düşürmeye çalışacaklar. Her oyuncunun günde iki defa ağacı sallama hakkı olacak. Bu iki hakkınızdan birisi oyuna giriş hediyesi olarak verilirken diğeri ise oyun içi görevleri tamamlayarak kazanılacak.

Yapılacak olan Şanslı Para Ağacı etkinliği ile hem oyuncuların yüzü gülecek hem de oyunun 12.sezonu güzel bir şekilde kapanmış olacak.

Bu etkinlik, bugünden itibaren başlayarak 2 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pubg-mobiledan-iphone-11-pro-ve-airpods-hediyeli-dev-etkinlik-78073/ linkinden 16.06.2021 08:06:50 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Fatih BULUT

Araştırma yapmayı seven,teknoloji düşkünü bir genç. Aynı zamanda öğrenci.

5 Yorum

 • İnş cevap veren olur.pc almayı düşünüyorum kasa ve monitör olacak.kasanın içinde valorantı max ayarlarda oynayabileceğim sistem olması lazım.max cebimden 3000 tl çıkar.önerilerinizi lütfen yazın.uzun zamandır pc toplama videoları izliyorum hayla bisey anlamadım.yardım plss.

 • GT 920mx ile nasıl bir performans sağlarım, ekran kartında oyundan dolayı bir hasar meydana gelir mi

 • İŞLEMCİ : PENTİUM DUAL CORE 2 E 5400

  DRR 2 2GB RAM 677 MHZ,

  EKRAN KARTI NİVDEA 7100GS 128MB BİT ?

  POWER : 250 W

  ANAKART : İNTEL 775 PİN ABİT 1 45 CV

 • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-2450M CPU @ 2.50GHz 2.50 GHz
  RAM: 6,00 GB
  Ekran Kartı: Intel (R) HD Graphics 3000

  Valorantta kaç fps alırım?

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video