PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerQuadro’dan 2HD Smart Goggles Glass

Quadro’dan 2HD Smart Goggles Glass

   

Quadro Smart Goggles 2HD akıllı kayak gözlüğü ile birlikte açık hava sporları için Full HD video kaydı, ses ve görüntü kaydı yapabilmenize olanak sağlıyor. Üstelik kaydedilen görüntüleri Wi-Fi, Android ve iOS’dan izleyebiliyorsunuz.

Giyilebilir teknolojiler alanında akıllı gözlükler her geçen gün farklı bir teknoloji adı altında kullanıcıların karşısına çıktığı gibi, akıllı kayak gözlüğü Quadro Smart Goggles ile de açık hava sporlarına ilgi duyan tüm kişileri kartal escort yakından ilgilendiriyor.

quadro-smart-goggle-glass

FULL HD 1080p GÖRÜNTÜ KAYDI

Tasarlanan bu akıllı gözlüğü taktığınızda Full HD olarak 1080p çözünürlüğünde kayıt yapma imkanınız bulunuyor. Heyecan dolu bu anları kaydettikten sonra dilediğiniz gibi tüm sosyal medya platformlarında da paylaşabiliyorsunuz.

Akıllı gözlüğün teknik özelliklerine göz atacak olursak;

* Tüm PC, Laptop, Tablet ve Mobil cihazlar ile Wi-Fi ve USB arayüzü ile bağlantı imkanı

* 120 derece kayıt açısı

* Full HD 1080p ( 1920 x 1080 ) 30 FPS video kaydı

* 5 MP CMOS kamera ( 14 MP )

* 32 GB MicroSD kart desteği

* 6 saate kadar video depolama alanı

* 1020 mAh lityum batarya ( 1 saat video kayıt süresi )

* Anti Fog özelliği ile buğulanmayı engelleyici cam

* Türkiye Satış Fiyatı: 499 TL

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/quadrodan-2hd-smart-goggles-glass-1266/ linkinden 28.05.2022 00:05:31 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

  • Abi bu nasıl gözlük çok büyük değil mi ? Normalde kayak gözlükleri de bu şekilde ama sanki bu biraz daha büyük gibi duruyor.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial