PC HocasıDonanımQualcomm Yanlışlıkla Snapdragon 8 Gen 2 için Lansman Tarihi Açıkladı!

Qualcomm Yanlışlıkla Snapdragon 8 Gen 2 için Lansman Tarihi Açıkladı!

   

Amerika Birleşik Devletleri merkezli çip üreticisi Qualcomm, yeni amiral gemisi yonga setlerini genellikle Aralık ayının ilk haftalarında tanıtıyor fakat bu sene normal tarihten iki hafta öncesinde yeni nesil amiral gemisi segmentindeki yonga setinin tanıtılmasını bekliyoruz.

San Diego merkezli şirketin resmi web sitesinde ise Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti için lansman tarihi paylaşıldı. Web sitesinde yer alan bilgilere göre lansman 14-17 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek. Site de herhangi bir şekilde Snapdragon 8 Gen 2 ile alakalı bir bilgi almıyor fakat internetteki iddialara göre bu yonga setinin de tanıtılması muhtemel.

Büyük ihtimalle şirket çalışanları mevzubahis duyuruyu yanlışlıkla yayına aldı çünkü daha sonrası duyuru web sitesinden kaldırıldı. Eğer etkinlikte Snapdragon 8 Gen 2 tanıtılırsa Xiaomi ve Motorola gibi üreticiler ilk akıllı telefonlarını piyasaya sürecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/qualcomm-yanlislikla-snapdragon-8-gen-2-icin-lansman-tarihi-acikladi-129294/ linkinden 15.08.2022 01:08:28 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video