PC HocasıOyunRainbow Six Extraction için Yeni Fragman Videosu Yayınlandı

Rainbow Six Extraction için Yeni Fragman Videosu Yayınlandı

  arctis 7+  

Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Montreal, birinci şahıs nişancı oyunu Rainbow Six Extraction‘ı tanıtan yeni bir fragman yayınladı.

Oyun, Ocak 2022’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkacak.

Fragmanın başlangıcı, Extraction dünyasını kuran bir açılış sinematiğinin parçalarını gösteriyor. Rainbow Six Extraction, sizi ve Operatör ekibinizi sürekli gelişen bir uzaylı tehdidine karşı karşıya getiren 1-3 oyunculu bir kooperatif deneyimidir. Düşman bölgelerine tehlikeli gezileri başarıyla tamamlamanız gerekecek, ancak yolunuza çıkacak çok sayıda tehditle karşı karşıya kalacaksınız.

Oyunda, oyuncuları diken üstünde tutması gereken birkaç ilginç dönüş var – düşen Operatörler kurtarılana kadar MIA olacak ve ayrıca bir koşu sırasında kilidini açtığınız tüm zor kazanılmış yeteneklerinizi kaybedebileceğiniz baş gösteren bir tehdit var.

Rainbow Six Extraction‘ın çıkış tarihi başlangıçta bu yıl için belirlenmiş olsa da, resmi bir tweet’e göre Ocak 2022’ye ertelendi.

Oyun, tüm platformlarda çapraz oynamayı ve çapraz kaydetmeyi destekleyecek ve Ubisoft Plus abonelik hizmetinde mevcut olacak.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/rainbow-six-extraction-icin-yeni-fragman-videosu-yayinlandi-117739/ linkinden 23.01.2022 05:01:33 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Banner