Rainbow Six Siege için Büyük Güncelleme: 4K ve 120FPS Geliyor

  Google News

Rainbow Six Siege yeni nesil güncellemesinin PlayStation 5 ve Xbox Series X / S için bir güncelleme yayınlayacak. Ubisoft’un ücretsiz güncellemesi 1 Aralık’ta başlayacak ve oyunculara konsolda taktik FPS oyununu oynamanın iki yeni yolu arasında seçim yapma şansı verecek: 4K veya 120fps.

Güncelleme yayınlandığı zaman, oyuncular seçenekler menüsünde Performans Modu veya Çözünürlük Modu arasında geçiş yapabilecekler. Xbox Series X ve PlayStation 5, dinamik bir 4K’da performans modunu çalıştırabilecek iken, Xbox Series S 1080p’de çalışma sergileyecek. Xbox Series S, Series X ve PlayStation 4’e kıyasla başka bir dezavantaja sahiptir. Daha ucuz olan yeni nesil kutuda, Yüksek Çözünürlük 4K yerine 1728p’de çalışacak

Oyuncular 1 Aralık’ta mevcut kopyalarını yeni nesil kopyalara yükseltebilecekler. Tüm satın alma, kilit açma ve ilerleme, yeni nesil platformlara taşınacaktır.

Orijinal Hikaye: Ubisoft, ücretsiz Rainbow Six Siege yeni nesil yükseltmeleri için hedef kare hızını ve çözünürlüğü açıkladı. Oyun geliştiricisi Rainbow Six Siege yeni nesil planları hakkında çok fazla ayrıntıya girmezken, çok oyunculu atıcının Xbox Series X, Xbox Series S ve PlayStation 5’te 120 fps’yi hedefleyeceğini açıkladı.

Çözünürlüğe gelince, Ubisoft, oyunun yeni nesil makinelerde “4K’ya kadar” çalışacağını açıkladı. Hangi konsolların 4K’yı hedeflediği ve hangilerinin olmadığı açıklanmasa da, geliştirici muhtemelen Xbox Series S’yi tartışıyordu. Microsoft’un bütçe odaklı yeni nesil makinesi, yoğun bir yeni nesil özel içeriğin yanı sıra mevcut nesil oyunları çalıştırmak için tasarlanırken, yeni nesil içeriği mümkün olan 2160 (4K) yerine 1440p ve altında çalıştırmak üzere tasarlanmıştır.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video