reklam
PC HocasıHaberlerRazer’dan Ön Ödemeli Kredi Kartı Geliyor: RGB Yok!

Razer’dan Ön Ödemeli Kredi Kartı Geliyor: RGB Yok!

Oyun çevre birimi şirketi Razer‘ın, çekirdek bilgisayar donanım pazarının çok ötesine geçen birçok ilginç ürün ürettiği biliniyor. Ama hiçbir şey beni Razer’ın son girişimiyle ilgili bugünkü haberler için hazırlamadı: hafif bir ön ödemeli kredi kartı geliyor.

Doğru. Razer, kendi banka kartını piyasaya sürüyor ve RGB aydınlatmalar yok. Yine de, kartın ön tarafındaki Razer logosu, temassız ödemeler için her kullandığınızda şirketin imza yeşilinde parlıyor ki bu gerçekten hoş ve etkileyici bir dokunuş. Kartı almanın iki yolu daha vardır: bir dijital cüzdan uygulaması için sanal bir sürüm veya yanmayan standart bir siyah kart.

Şimdi, muhtemelen kendinize “Bu neden var?” diye sorular soruyorsunuz. Kart, müşterilerin Razer’ın “benzersiz oyunlaştırılmış ödüllerinden” bazılarını kazanabilmesi için tasarlandı. Razer, ödül sisteminin sadakat programlarından farklı olduğunu, çünkü kart sahiplerinin görevlere ve günlük işlemlere göre ödülleri izlemesine, puanlamasına ve kullanmasına izin verdiğini söylüyor.

Apple Card ve Apple Pay gibi, Razer Card da müşterilerin kartı, şirketin Singapur ve Malezya’da bulunan e-cüzdan uygulaması Razer Pay ile birlikte kullanmasına olanak tanıyacak. Ön ödemeli kart sahipleri, belirli satın alma işlemlerinde yüzde 1 nakit iade ve doğrudan Razer’ın çevrimiçi mağazasından satın alınan ürünlerde yüzde 5 geri ödeme alabilirler.

Stellaris, Steam'de kısa süreliğine ücretsiz oldu

Kart şu anda beta sürümündedir, bu nedenle müşteriler, “2.000 $ değerine kadar Razer teçhizatı ve ücretsiz kart yükseltmeleri” kazanma şansı ile Razer’ın çevrimiçi mağazasından alışverişlerinde geçici olarak yüzde 10 indirim elde edebilir. Razer, ne tür ödüllerin kullanılabileceği konusunda ayrıntı vermedi, ancak ödüllerden en az birinin bir oyun dizüstü bilgisayarı olabileceğini düşünüyorum.

Ne yazık ki, hafif Razer kartının beta sürümü yalnızca Singapur’da kaydolan ilk 1.337 kişi tarafından kullanılabilir. Razer, betanın ne kadar süreceği veya Razer Card’ın başka hangi ülkelere gelebileceği konusunda yorum yapmadı. Ancak, kartın tam olarak piyasaya sürülmesini ve Razer’ın bunu takip edip bir RGB versiyonu sunmasını umalım.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz