PC HocasıHaberlerRazer’in Pikachu temalı kulaklıkları duyuruldu

Razer’in Pikachu temalı kulaklıkları duyuruldu

 

Razer yeni oyuncu kulaklıklarını duyurdu. Fakat farklı bir konsept ile. Yılların çizgi filmi olan Pokemon‘u hepimiz hatırlarız. Razer’da herkes tarafından ilgi ile karşılanabilecek bir hamle yaparak Pikachu tasarımlı oyuncu kulaklıklarını sessiz sedasız bir şekilde ortaya çıkarttı.

“Herkes Razer Pikachu kulaklıklara bayılmış gibi”

Pokemonları hatırlıyorsunuzdur. Ashe’in en sevdiği ve çok iyi anlaştığı Pokemon Pikachu tüm dünya tarafından tanınıyor. Açıkçası bu Pikachu konseptinin üzerine ne yaparsanız yapın çok şirin durabiliyor. Razer’da yeni kulaklıklarını bu şekilde tasarlamış durumda.

Çin’de 16 Nisan tarihinde 999 ¥uan (yaklaşık 141 $/112 $/AU $ 220) karşılığında satışa sunulan kulaklıklar, Razer‘ın mevcut Hammerhead kulaklıkların Pikachu (sarı) bir varyasyonudur ve arkadan ikonik karakter görünümü ile süslenmiştir. Ürüne dikkatli bakarsanız sarı bir tasarım ve arkasında elektrik işaretleri göze çarpıyor.

Razer Pokemon kulaklıklar 3 saat boyunca kullanma süresine sahip olduğu gibi, Poketopu ile birlikte gelerek tam bir set olmuş. Poketopu ise süs değil. Buradan kulaklığınızı şarj edebiliyorsunuz. Çok şirin değil mi sizce de? Açıkçası Türkiye’ye gelip gelmeyeceği konusunda henüz net bir bilgi bulunmazken, ülkemizde de kapış kapış gidebileceğini düşünüyorum.

Fakat ürünün fiyatına bakacak olursanız, Razer Pokemon kulaklıkları minimum 600 TL gibi rakamlardan satılacağını düşünüyorum. Bu ihtimal tabii ki. Türkiye’ye gelip gelmeyeceği konusunda resmi bir bilgi edinemedik.

Suya dayanıklı olarak geliştirildi

Ürünü denemeden şuan ön bilgilendirmeleri yapıyorum ama, Razer Pikachu Hammerhead kulakiçi kulaklıklar IPX4 sertifikasına sahip. Bu sayede su sıçramalarına karşı bir dayanıklılık vaat ediyor. Ancak alıp da havuzun veya denizin içerisine girdiğinizde geçirmeyeceği konusunda bir garantisi yok.

Şu anda, Razer’ın yeni Pikachu temalı kulaklıklarının diğer pazarlarda ne zaman piyasaya sürülüp sürülmeyeceği hakkında hiçbir bilgi yok, ancak durum değişirse kesinlikle size bildireceğiz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/razerin-pikachu-temali-kulakliklari-duyuruldu-75757/ linkinden 28.10.2021 15:10:24 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Emir Tekbaba

İstanbul doğumlu teknoloji ve uzay meraklısı biri ve aktif olarak PcHocası'nda editör.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad