reklam
PC HocasıHaberlerRazer’ın yeni mouse pad’i bütün masayı kaplayabilir

Razer’ın yeni mouse pad’i bütün masayı kaplayabilir

 Razer, yeni Gigantus V2 serisi ile masa örtüsü bölgesini çiziyor. 3XL boyutundaki birkaç varyantını bir araya getirdiğinizde, muhtemelen iyi bir fırlatma rampası elde edersiniz.Razer, tüm masanızı yumuşak dokulu mikro dokuma kumaş yüzeyine dönüştürebilecek Gigantus V2 ile bugüne kadarki en büyük mouse pad’ini duyurdu.

Şirket, kalın yüksek yoğunluklu kauçuk köpüğünün bilekleri yastıklamak için düzgün bir şekilde düz kaldığını ve sıvı, tutarlı fare hareketi sağladığını, kaymayı önleyici tabanın da telaşlı oyun oturumları sırasında işleri kontrol altında tuttuğunu söylüyor.

V2, artan iplik sayısı örgüsü, yukarıda bahsedilen kaymaz taban ve daha büyük boyutlarla orijinal Gigantus’u geliştirir. Ayrıca Razer‘ın eski peddeki hafif çıkıntılı üçlü başlı yılan logosunu ortadan kaldırıyor ve yerine Razer’ın söylediği minimalist dikişlerle yer değiştiriyor.

Spotify, Avrupa'da 13 Yeni Ülkeye Daha Giriş Yaptı

Yeni mouse pad dört boyutta (genişlik x derinlik x kalınlık) mevcut: Orta (360 x 275 x 3mm), Büyük (450 x 400 x 3mm), XXL (940 x 410 x 4mm) ve 3XL (1.200 x 550 x 4 mm). En büyük varyant hariç tümü Razer Customs üzerinden ekstra 10 $ karşılığında özelleştirilebilir, 3XL sadece Siyah renkte mevcut.

Fiyatlandırma en küçük sürüm için 10 $, Büyük için 15 $, XXL için 30 $ ve 3XL için 50 $ ‘dan başlar. Gigantus V2’lerin sadece iyi basit fare altlıkları olduğunu ve Razer’in süslü RGB LED yıldırımını veya Hyperflux veya Firefly paspasları gibi kablosuz şarj etmeyi içermediğini ve bu nedenle bu şekilde fiyatlandırıldığını hatırlamak da önemlidir.Şuan herhangi bir Türkiye fiyatlandırması bulmamaktadır.