PC HocasıCep TelefonuRealme GT Neo2 Lansman Tarihi Ne Zaman?

Realme GT Neo2 Lansman Tarihi Ne Zaman?

   

Geçtiğimiz günlerde Çin merkezli teknoloji şirketinin Realme GT Neo2 isimli akıllı telefon modelini resmi olarak onayladığını duyurmuştuk, bugün ise Realme’nin yeni nesil akıllı telefonu hakkında resmi lansman tarihini öğrenmiş olduk. Şirket Weibo üzerinden yaptığı resmi bir paylaşım ile etkinliğin 22 Eylül’de başlayacağını paylaştı. Lansman Çin’de yerel saat ile 2’de gerçekleşiyor olacak.

Realme’ye göre akıllı telefon ana kitle olarak oyuncular için hedeflenmiş olacak ve Snapdragon 870 yonga setinden güç alacak, ekran tarafında Full HD+ çözünürlüğe sahip 6.62″ AMOLED ekrana sahip olacağını biliyoruz. Bellek açısından, Çin’de 12 GB RAM ile piyasaya çıkacak fakat Çin dışındaki pazarlarda hiçbir cihazın 12 GB RAM ile piyasaya sürüldüğünü görmedik.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/realme-gt-neo2-lansman-tarihi-ne-zaman-117818/ linkinden 08.08.2022 23:08:51 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video