PC HocasıSinemaRecep İvedik 5 Serisi İle Devam Ediyor

Recep İvedik 5 Serisi İle Devam Ediyor

 

Recep İvedik serisi gişe rekorları kırdıktan sonra hızlı bir giriş dönemine doğru yol almıştı. Yeni serinin çıkacağı konusunda şüpheler varken, Şahan Gökbakar Recep İvedik 5 için kolları sıvadı. Recep İvedik 5 çıkış tarihi ve detayları haberimizde.

Recep İvedik 5 Kesinleşti

Başarılı bir çıkış serisi yakalayan Recep İvedik’in 4.cüsünden sonra bir sonraki filmin çekilip çekilmeyeceği konusunda soru işaretleri vardı. İlk filmine göre düşüş gösteren Recep İvedik serisinde yapılan sosyal medya yorumları “artık bozdu”,”eski tadı yok” şeklindeydi. Ancak Şahan Gökbakar yeni bir Recep İvedik 5 ile seyircilerin karşısına çıkma kararı aldı.

Geçen ay vizyona giren ve beklenen verimi veremeyen “Osman Pazarlama” filmi vizyondan kalkmadan beşinci filmin çekileceği ile bir sürpriz yaşattı. Her halukârda Recep İvedik serisi için büyük bir kitlenin oluşması üzerine yoğun ilgisine dayanamayan Şahan Gökbakar, hali hazırda filmlerini çekmeye devam eden “Çamaşırhane” film ajansı ile tekrar anlaştığını bildirdiği söylentiler arasında yer alıyor. Ancak şuan için Recep İvedik 5’in nerede ve nasıl çekileceği konusunda bilgi bulunmuyor. Kardeşi Togan Gökbakar ile çalışmalarını sürdüren Şahan Gökbakar, senaryo için farklı bir konsept arıyor.

recep-ivedik-4
Recep İvedik 5 Çıkış Tarihi

Henüz filmin daha senaryosu yazılmadan bir çok web sitesinde çıkış tarihi yalanları atılmaya çoktan başlamış. Ancak Recep İvedik 5‘in şuanda tüm verilen değerleri tahminden ibaret. Biz de bu kavrama uyarak çekim tarihlerinin Ağustos ayında, vizyona giriş tarihinin de Şubat 2017 olarak ufukta göründüğü bilgisini verelim. Ayrıca beşinci filmde bizleri hem yurtiçi hem de yurtdışı sahneler bekliyor olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/recep-ivedik-5-serisi-ile-devam-ediyor-5039/ linkinden 30.07.2021 00:07:57 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

  • Artık eskisi kadar sarmiyor recep ivedik serisi. İlki çok güzeldi sonradan bozdu recep ivedik 5in de güzel olacağını sanmıyorum. Osman pazarlama ne.oldu tutmadı.

  • Ne olucağını şimdiden söyleyim :
    İlk başlarda çok heycan yaratıcaklar filmin çıkışı haberlerde filan gösterilicek fakat ne olucak
    yine aynı haraket ve sözleri işitip argo kelime ve hakaretler ile karşı karşıya kalıcaz sonra 2. ye izlemek istemiyceksiniz tv de görünce kanalı değiştiriceksiniz .

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement