Pazartesi, Nisan 22, 2024

Sonunda: Redmi Note 11 Beklenen Güncellemeyi Alıyor

Paylaş

silkroad gaminggentr

Redmi Note 11 kullanıcılarının güncelleme konusunda bir beklentisi vardı. Daha önce bu modelin de HyperOS güncellemesi alacağı yönünde haberler paylaşmıştık. Fakat herhangi bir tarih vermek mümkün olmamıştı.

Yeni gelen bilgilerden sonra ise hem güncelleme konusunda daha fazla bilgi sahibi olduk hem de güncellemenin ne zaman çıkacağı konusunda yeni detaylar öğrendik.

Redmi Note 11 için HyperOS Dönemi 

Xiaomiui kaynağından paylaşılan bilgilere göre sonunda Xiaomi güncellemeyi son testlere aldı. Telefon için testlerin çoktan başladığını ve son aşamaya gelindiğini söyleyebiliriz.

Sunucu üzerinden elde edilen bilgilere göre güncelleme sonrasında cihazın sürüm numarası, OS1.0.1.0.TGCMIXM olarak değişiklik gösterecek.

Daha önce paylaştığımız haberlerimizde de yer verdiğimiz gibi güncelleme Android 13 işletim sistemi üzerinden gelecek. Yani Redmi Note 11 için Android 14 işletim sistemini göremeyeceğiz. Haliyle bazı HyperOS özellikleri kısılmış olacak. Henüz telefon hangi özelliklerden mahrum kalacak bilemiyoruz.

Ama yeni sürümün getireceği kararlılık ve performans düşünüldüğü zaman, eksik kalan özelliklere rağmen güncellemenin tercih edileceğini düşünüyorum.

Redmi Note 11

Redmi Note 11 Ne Zaman Güncelleme Alacak? 

Gelelim akıllı telefonun ne zaman güncelleme alacağı konusuna. Şu an için net bir tarih yok ama sağlam kaynaklardan gelen bilgilere göre güncellemenin Şubat ayının sonuna kadar dağıtılması bekleniyor.

Zira Xiaomi testlerde de son aşamaya gelmiş durumda. Güncellemenin global olarak yayınlanacağını da hatırlatalım.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

7 YORUMLAR

  1. Güncellemeyi alan modeller de güncellemeyi yükleme sonra telefonların açılmadığı blgisi oldukça fazla ŞİKAYETİM VAR sayfasında eğer doğruysa ciddi bir sorun bu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler