Redragon Ürünleri Artık Türkiyede!

 
- PC HOCASI

IT teknolojilerinin önde gelen firmalarından TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. Defender Teknoloji ile yaptığı işbirliği kapsamın da Redragon ve Defender ürünlerini online ve offline olarak geniş bir iş partnerleri ağı ile buluşturacak.

Ürün Yelpazesi Nasıl ?

Defender Teknoloji; klavye ve mouse, hoparlör sistemleri, kulaklıklar ve kulaklık setleri, akım koruyucu ve AC adaptörler, evrensel kart okuyucular, modern oyun aygıtları ve daha fazlasını içeren çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Defender markası altında üretilip satılan tüm bu ürünler Avrupa pazarında yıllardır bilinmektedir.

Firmanın ayrıca Redragon markası altında ileri seviye oyuncular için mouse, oyun kolu, kulaklıklar, klavye ve mekanik klavyeleri içeren özel bir profesyonel oyun aygıtları serisi mevcuttur. Bu aygıtlar yüksek kalite, fonksiyonellik ve uygun fiyat kombini ile yüksek popülerlik kazanmıştır.

Defender Teknoloji ürünleri, kullanıcıları için azami ölçüde tüm detayların göz önünde bulundurulduğu konforlu bir yaşam ortamı sunmayı amaçlar. Firmanın kendi Ar&Ge’si; her bir model için titiz araştırmalardan sonra optimum fonksiyon seti sunar. Firma konsepti « Küçük ayrıntılar mükemmeli oluşturur» Defender ürünlerini uygun fiyat seviyesinde ve eşsiz kılar. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve profesyonel personeli ile Defender, aynı zamanda şirket partnerları için mükemmel lojistik, hızlı ve güvenilir servisi garanti eder.

 

Defender Technology CMO’su Mr. Vladislav Olinov yaptığı açıklamada «TNB Bilgisayar gibi ciddi bir partner ile işbirliği yapmaktan mutluyuz. Bu işbirliği, firmamızın yakın doğu ve uluslararası pazarlardaki gücünü arttıracaktır. Bu anlaşmayla ayrıca Türkiye’de çok sayıda kullanıcının zengin Defender ürün gamını deneyimleyebilecek olmasından ötürü mutluyuz.» dedi.

 

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • Kez Okundu
  • 0 Yorum
  • 0 Beğeni
  • 0 Google +

Etiketler

YORUM YAP

YORUMLAR


ads

EN ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER İNCELEMELER

ads