reklam
PC HocasıOyunRegions Of Ruin Oyunu Ücretsiz Olarak Sunuldu
Regions Of Ruin

Regions Of Ruin Oyunu Ücretsiz Olarak Sunuldu

Steam üzerinden yayınlanan ücretsiz oyunlara alışmaya başladık. Sürekli bu alanda yeni bir oyun geldiğini ve düzenli aralıklarla ücretsiz oyunların yayınlandığını biliyoruz. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunlara bir yenisi daha eklendi. Bu kez Regions Of Ruin ücretsiz oldu.
6 Nisan saat 23:00’a kadar ücretsiz olarak alabileceğiniz yapımın nasıl bir oyun olduğundan da söz etmek gerekiyor.

Regions Of Ruin oyunu hakkında ne biliyoruz

2D grafik yapısıyla dikkat çeken ve açık dünya oyunlarına yeni bir yorum getiren yapımda, kendi bölgenizi kuruyorsunuz ve bu bölge üzerinde geliştirmeler yapıyorsunuz. Bir yandan düşmanlara karşı savaşırken bir yandan da büyümeye çalışıyorsunuz. Belli bir hikayenin olmadığını ve özgür bir oynanış yapısının sunulduğunu da ekleyelim.

Shadow Warrior 3 için bir oynanış videosu paylaşıldı!

Regions Of Ruin

Açık dünya yapısında kendi yerleşiminizi oluşturduğunu yapımın Steam üzerinden normal satış fiyatı 30 TL olarak sunulmuş durumda. Fakat dediğimiz gibi oyunu 6 Nisan saat 23:00’a kadar alırsanız, ücretsiz olarak sizin oluyor. Toplamda 900 MB gibi mini bir boyuta sahip olan yapımın sistem gereksinimlerinden de söz edelim.

Regions Of Ruin Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i5 1 GHz
  • RAM: 512 MB
  • Ekran KArtı: 512 MB Nvidia ya da AMD
  • Depolama Alanı: 900 MB
Etiketler

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz