Resident Evil 9

Resident Evil 9 Çıkış Tarihi Belli Oldu

  Google News

Korku oyunu severlerin mutlaka adını duyduğu Resident Evil serisi, uzun süreden sonra yenileniyor. Serinin hayranlarının merakla beklediği Resident Evil 9 için çıkış tarihi ortaya çıktı.

Capcom tarafından hazırlanacak olan yeni oyunda da yine korkuyu hissedeceğimiz kesin. Peki yeni yapımla ne zaman karşılaşacağız?

Resident Evil 9 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Oyun hakkında çıkış tarihini ortaya çıkaran, oyun dünyasının tanınan ismi Dusk Gollem oldu. Ünlü isim Resident Evil 9 yapımının 2025 yılı içerisinde çıkacağını belirtti. Daha önce de isabetli açıklamalarıyla bildiğimiz isim, oyunun resmi duyurusunun ise 2024 yılında yapılacağını söylüyor.

Bu da demek oluyor ki yakın zamanda yeni yapımın tüm detaylarını öğrenme şansını elde etmiş olacağız.

Resident Evil 9

Henüz yapımın hikayesi konusunda çok bir bilgi yok ama mevcut serinin en azından hikaye olarak devam ettirilmeyeceğini düşünüyoruz. Zira Ethan Winters’ı konu edinen hikayenin son oyun ve son DLC paketi sonrasında tamamlandığı açıklaması yapılmıştı.

Hikaye ve işleyiş hakkında daha fazla bilgiyi almak için Capcom tarafından yapılacak yeni açıklamaları görmemiz gerekecek.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

6 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video