PC HocasıOyunResident Evil Re:Verse Erteleme Aldı!

Resident Evil Re:Verse Erteleme Aldı!

 

Capcom, çok oyunculu spin-off oyunu Resident Evil Re: Verse’i 2021 yılının yazına ertelediklerini duyurdu. Daha önce yaklaşmakta olan Resident Evil Village ile birlikte piyasaya çıkması planlanan, hatta lansmanla birlikte ücretsiz olarak gelen Resident Evil Re: Verse, 2021 yazına kadar herhangi bir lansmanda tanıtılmayacak.

Gecikme, Resident Evil Re: Verse web sitesinde göründü ve bu erteleme mesajı Capcom tarafından resmi bir açıklama gelmemişken belirtildi. Eşleştirme ile ilgili ciddi sorunlar nedeniyle fişinin yalnızca yedi saat sonra çekildiği RE: Verse açık beta sürümüyle, Resident Evil Village ile eşleşmesi için oyunu kabul edilebilir standartlara getirmek için biraz daha zamana ihtiyaç duyulması gerektiği söylendi.

Nihayet geldiğinde, Resident Evil Re: Verse, dizi boyunca karakter olarak oynadığınız altı oyunculu bir ölüm maçı olacak. Güçlü biyolojik silahlar, ölümden sonra sizi dizinin ikonik mutasyona uğramış canavarlarından birine dönüştürebilecek, bu yüzden umuyoruz ki bir FPS uyarlamasından daha fazlası olur.

Neyse ki, bu gecikme, şu anda 7 Mayıs için ayarlanan Resident Evil Village’ın serbest bırakılmasını hiç etkilemeyecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/resident-evil-reverse-erteleme-aldi-112343/ linkinden 16.10.2021 09:10:23 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad