PC HocasıOyunRiot Games’in ABD’deki Ofisi Yayınlandı

Riot Games’in ABD’deki Ofisi Yayınlandı

 

Riot Games yapımcısı olduğu League Of Legends‘da fırtınalar estirmeye devam ederken, Amerika merkezli ofisini ilk kez görücüye açtı. Gamespot tarafından görüntülenen ofisin detayları ve videosu haberimizde.

riot-games-ofis

RIOT GAMES MERKEZ OFİSİ GÖRÜNTÜLENDİ

Merkez ofiste 1500 çalışanı olduğu belirtilen Riot Games‘in ilk kez detaylı ofis içi görüntüleri yayınlandı. Gamespot tarafından çekilen videoda ofis içerisini gezerken orjinal objeler ve giriş lobide sizleri karşılayan Annie ve meşhur ayısı ortaya güzel görüntüler çıkartmış.

Oyuncu araştırma laboratuvarı, merkez avlu, oyun sahaları ve bir çok etkinlik sahaları şirketin çalışanlarına ne kadar iyi imkanlar sunduğunu çok iyi bir şekilde ortaya çıkartmış. Riot Games‘in Türkiye ofisinde de bu şekilde tasarımlar beklemek ne kadar doğru bilinmez ama Amerika ve Türkiye ofisleri arasında çok büyük farklar var diyebiliriz.

Riot Games’in Amerika’daki ofisindeki ufak gezinti için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

5 Yorum

 • İşlemci Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8700 @ 2.53GHz 6,1 5,4

  Bellek (RAM) 2,00 GB 5,5
  Grafikler NVIDIA GeForce GT 130M 5,4
  Oyun grafikleri 1790 MB Toplam kullanılabilir grafik belleği 6,4
  Birincil sabit disk 96GB Boş (Toplam 144GB) 5,4
  Windows 7 Home Premium
  Lütfen Kaldırmı

 • Hocam şimdi benim Windows 7/64 bit işletim sistemim var.4 gb ddr2 ram im var.1. Nesil 1.76 ghz intel core i7 var.NVİDIA GT425 M 1 gb ekran kartım var.depolamada hiç sorun yok .hocam oyunu oynatırmı aşırı kasarmı öneriniz varmıdır.Şimdiden teşekkürler

 • AMD a9 Radeon R5 5 compute cores
  3.10GHz 4 gb ram 3.39 kullanılabilir
  cs go oynatırmı

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video