PC HocasıOyunRoboCop: Rogue City için Çıkış Tarihi Belirlendi!

RoboCop: Rogue City için Çıkış Tarihi Belirlendi!

 

Nacon Direct etkinliği sırasında yepyeni bir RoboCop oyunu tanıtıldı ve bu yeni oyun Terminator: Resistance’ın yaratıcıları tarafından hazırlandı!

2003 yılındaki son Terminatör oyunundan bu yana 18 yıl geçti ve RoboCop: Rogue City oyunu tanıtıldıktan sonra 2023 yılında piyasaya sürüleceği söylendi. Önümüzde iki yıl gibi kısa bir süre var olmasına rağmen bir çok oyuncu yıllardır bu oyunun çıkmasını bekledi. Kısa tanıtım fragmanı bize oyunun varlığının ötesinde heyecanlanmak için çok fazla şey göstermiyor, eski Detroit’e kısa bir bakış atıyor.

Neyse ki, fragman için eşlik eden bir basın bülteni, Teyon ve MGM’nin “franchise’ın DNA’sına sadık otantik bir RoboCop oyun deneyimi” sunmak için birlikte çalışacaklarını ve oyuncuları hiçbir internet bağlantısına vesaire gereksinim duyulmadan rahatça oynamalarını sağlayan orijinal bir hikayeye de sahip olunacağını söylediler.

RoboCop: Rogue City, 2023 yılında tanıtılmasını beklediğimiz yeni nesil oyun konsollarına ve bilgisayarlara gelecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/robocop-rogue-city-icin-cikis-tarihi-belirlendi-115557/ linkinden 20.09.2021 15:09:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad