PC HocasıOyunRockstar Yeni Red Dead Redemption 2’yi Ateşledi

Rockstar Yeni Red Dead Redemption 2’yi Ateşledi

   

Bundan bir kaç hafta içerisinde Rockstar Games Red Dead Redemption oyunu ile ilgili ufak tiyolar veriyordu. O zamanlar bir iddia olsa da, bugün oyunun görselleri internette yayınlandı ve resmiyet kazanmış oldu. Hatta Rockstar bu konuda mailing yaparak takipçilerine bildirdi.

Red Dead Redemption Neler Sunuyor ?

Resmi internet sitelerinde duyurusu yapılan yeni Red Dead Redemption 2‘nin nasıl bir atmosferde geçeceği merak ediliyor. Oyun online olacağı gibi, PC, PS4 ve Xbox One platformlarında bizlerle birlikte olacak.

Şuanda PS4 ve Xbox One için duyurulan oyun, ilerleyen zamanlarda PC platformu için de gelecek. Böylece Rockstar Games‘in en sevmediğimiz özelliği ile yine karşı karşıya kalmış oluyoruz. Mübarek oyun yapıyorsun platform ayırt ediyorsun birini farklı zamanda, diğerini de farklı zamanda yayınlıyorsun. Adalet mi bu şimdi yaptığın Rock ?

rockstar-red-dead-redemption-2
Cumartesi günü oyun hakkında yeni bir trailer yayınlanacağı gibi, çıkış tarihi 2017 Mart ayı olarak işaret ediliyor. Oyunun ana konusu ise Amerika‘da vahşi bir savaş ve hayatta kalma mücadelesi bizleri bekliyor olacak. Bakalım Rockstar, Red Dead Redemption 2 ile nasıl bir kitle yakalayacak biz de merakla bekliyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/rockstar-yeni-red-dead-redemption-2yi-atesledi-22171-15785/ linkinden 18.08.2022 02:08:14 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video