PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy A70e Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A70e Tasarımı Ortaya Çıktı

 

Samsung uygun fiyatlı bir model olması beklenen Galaxy A70e akıllı telefonları için yeni bilgiler gelmeye başladı. Bu kez Samsung Galaxy A70e tasarımını gösteren görseller sızdırıldı.

Görsellere baktığımız zaman, yeni seri akıllı telefonların tekrar çentikli ekrana dönüş yapacağını göreceğiz. Su damlası çentik alanına sahip olarak gelecek olan telefonun, parmak izi sensörleri için de önemli bir değişiklik sunduğunu göreceğiz.

Samsung Galaxy A70e orta segment modellere hitap edecek

Samsung, bu sınıfta Galaxy A70s ve Galaxy A70 ana modellerine yer vermişti. Şimdi ise biraz daha uygun fiyatlı bir akıllı telefon modeli olmasını beklediğimiz A70e serisi gelecek. Haliyle telefonun teknik kısımda daha mütevazi bir model olmasını bekliyoruz.

Henüz teknik özellikler ortaya çıkmış değil ancak tasarımdan da bu net bir şekilde anlaşılabiliyor. Diğer modellere göre daha kalın ve çerçeveli bir telefon söz konusu olacak. Hep ekran kısmından söz ettik ancak arka kapak kısmında da önemli detaylar var.

Telefonların arka kısımda üst üste 3 kamera sunması söz konusu olacak. Son telefonlarda yer alan dikdörtgen kamera alanından farklı olarak uzun ince bir kamera alanı göreceğiz. Yine arka kısımda ortalanmış olan parmak izi sensörlerini de unutmamak gerekiyor.

156.8 mm X 76.45 mm X 9.35 mm ölçülerinde olan yeni modelin ne zaman tanıtılacağı net değil ancak Galaxy A70e modelinin 2020 yılı içerisinde ortaya çıkması bekleniyor.

Etiketler

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video