PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S7 Edge Plus Teknik Özellikleri Belli Oldu

Samsung Galaxy S7 Edge Plus Teknik Özellikleri Belli Oldu

 

Samsung Galaxy S7 Edge Plus‘ın beklenen teknik özellikleri nihayetinde duyuruldu. Güney Kore kaynaklı yayınlanan Galaxy S7 Edge Plus‘ın detayları ve teknik özellikleri haberimizde.

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE PLUS NASIL OLACAK ?

Şimdiye kadar yayınlanan teknik özellikler ve yeniliklerden ziyade Güney Kore kaynaklı yayınlanan teknik özelliklere kesin gözü ile bakılıyor. Bu akıllı telefonda Samsung kendi üretimi olan Exynos işlemcisi yerine Snapdragon 820 serisine hızlı bir dönüş yapıyor.

Kod adının SM G93 olarak alındığı ve işlendiği görülen Galaxy S7 Edge Plus toplamda 5.7 inç ekran büyüklüğüne sahip ve kavisli ekranı ile yine kullanıcılarının karşısına çıkacka. Grafik işlemcisini de değiştirmeden aynı şekilde entegre eden Samsung, Adreno 530’dan şaşmıyor.

galaxy-s7-edge-plus-teknik-ozellikler
Cihazın yayınlanan diğer teknik özellikleri ise şu şekilde olacak:

* Çözünürlük: 2560 x 1440

* Grafik İşlemci: Adreno 530

* İşlemci: Snapdragon 820 yonga seti

* RAM: 4 GB

* Kamera: 12.2 MP arka, 5 MP ön kamera

* Grafik Modu: RGBA 32 bit

Samsung Galaxy S7 Edge Plus‘ın çıkış tarihi hakkında ise henüz net bir bilgi verilmedi. 4 GB RAM ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan cihazın açıkçası tasarımı da merak ediyoruz. Tahmini olarak cihazın CES 2016 etkinliğine yetiştirileceğini düşünüyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s7-edge-plus-teknik-ozellikleri-belli-oldu-3154/ linkinden 16.10.2021 05:10:54 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad