PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S7 Üretim Fabrikasından Sızdırıldı

Samsung Galaxy S7 Üretim Fabrikasından Sızdırıldı

 

Samsung‘un çok yakında tanıtacağı Galaxy S7 amiral gemisi bugün direkt olarak üretim bandında görüntülenerek internette yayınlandı. Merakla beklediğimiz Galaxy S7 modelinni ön kamerası ve ön paneli şimdiye kadar sızdırılan içeriklerle birbirini doğrular nitelikte.

FABRİKA ÇALIŞANI GALAXY S7’Yİ SIZDIRDI

Samsung‘un üretim için anlaşmış olduğu fabrikadan Galaxy S7‘nin görüntüleri gelince ortalık karıştı açıkçası. Şimdiye kadar yayınlanan en net görüntülerden birisi olan ve GSM Arena tarafından yayınlanan görüntülerde ön panel ve ön kamerasını çok net görebiliyoruz.

Tanıtım tarihi MWC 2016 etkinliğinde yapılacak olan ve Şubat ayında resmi olarak duyurulması beklenen Galaxy S7 modelinde son sızıntılar üretim bandından gerçekleştirildi. Normalde Samsung gibi firmalar üretimi yapan firmalar ile prensip anlaşması yaparken bu tip sızdırmaların önüne geçebilmek için büyük yaptırımlar uygulayabiliyorlar. Ancak şimdiye kadar bu görüntüyü çekip internette yayınlayan çalışan hakkında işlem yapılıp yapılmadığı konusunda bilgi verilmedi.

 

galaxy-s7-donanim

 

ÖN KAMERA MODÜLLERİ DE PAYLAŞILDI

Yukarıdaki görselde SM-G930F_205 kodlu Galaxy S7 modeli için kullanılacak olan ön kamera modüllerini görüyoruz. Gelen sızıntılarda Galaxy S7 modelinde hangi modülün kullanıldığı konusunda bilgi verilmezken, aşağıdaki ikinci resimde ise cihazın en net tasarımı ortaya koyuluyor.

galaxy-s7-fabrika
Samsung Galaxy S7 modelinde 5.1 inç Quad HD ekran yer alırken, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanının olacağını da belirtelim. Ayrıca Galaxy S7 modelinde 3500 mAh batarya yer alacak. MWC 2016 etkinliğinde resmi olarak duyurulması beklenen modelin diğer teknik özellikleri de yayınlandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s7-uretim-fabrikasindan-sizdirildi-3803/ linkinden 28.10.2021 20:10:36 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

5 Yorum

    • harbiden HTC ile çekmiş 😀 adamlar samsung ile çalışıyor ama kullandıkları telefon htc var mı böyle bir tezatlık 😀

    • Kardeşim bir gir bak istersen Galaxy s7 teknik özellikleri ile Galaxy S5 modelinin teknik özelliklerine ondan sonra bu yorumu yaz derim. Görünüşte ne gibi bir fark bekliyorsun ?

  • Şimdi burada şöyle bir tezatlık var. Bu telefon şubat ayında gerçekleşecek olan MWC 2016 etkinliğinde duyurulmayacak mı ? Evet. Fakat üretim bandındaki fotoğrafta kamera mercekleri yer alıyor. Yani bu telefon yeni üretilmiyor ki ? Bence bu fotoğraf çok önceden çekilmiş ve şimdi yayınlanıyor.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad