PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S8 Sızıntıları Gün Yüzüne Çıktı

Samsung Galaxy S8 Sızıntıları Gün Yüzüne Çıktı

 

Güney Koreli Teknoloji devi Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S7 ve S7 Edge’nin satışları devam ederken gözler şimdi de Samsung Galaxy S8‘e dikilmiş durumda. Şuanda cihazın piyasaya sürülme tarihi için uzun bir süre olsa da, Galaxy S8‘e ait teknik detaylar internette yayınlandı.

Samsung Galaxy S8 Nasıl Olacak ?

Samsung’un yeni amiral gemisi olmaya hazırlanan Galaxy S8 teknik özellikleri internette yayınlanmaya başladı. Cihazda 4K çözünürlüklü Full HD ekranın olacağı gibi, 5.5 inç boyutu ve 806 ppi piksel yoğunluğu bizleri bekliyor olacak.

806 ppi piksel yoğunluğuna sahip olan ekranlar ilk kez San Francisco’da düzenlenen Display Week haftasında görücüye çıkartılmıştı. Samsung Galaxy S8‘de ekstra olarak geliştirilmiş sanal gerçeklik deneyimi ve Snapdragon 830 işlemci yer alacak. Yeni amiral Galaxy S8‘in 2017 yılı ilk çeyreğinde duyurulması bekleniyor.

Galaxy_S8

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s8-sizintilari-gun-yuzune-cikti-21755-9961/ linkinden 16.06.2021 07:06:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video