PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerSamsung Galaxy Watch5 Ailesinin Detayları Sızdırıldı: Klasik Modele Elveda!

Samsung Galaxy Watch5 Ailesinin Detayları Sızdırıldı: Klasik Modele Elveda!

   

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden Samsung‘un önümüzdeki birkaç ay içerisinde yeni nesil akıllı saati olacak olan Galaxy Watch 5 serisini tanıtmasını bekliyoruz fakat cihazlarla ilgili sızıntılar internete düşmeye devam ediyor. Bazı kaynaklara göre şirket, “Klasik” modelini kaldırarak yerine “Pro” modeli koymayı hedefliyor.

Mevzubahis isim değişikliliğini sebebi henüz belli değil fakat bu Samsung’un dönen çerçeve tasarımından vazgeçmesi anlamına gelebilir. Ayrıca kimi analistin söylediklerine göre bu isim değişikliliği kararı bazı açıklanmayan pazarlama sebeplerinden ötürü alındı.

Raporlara göre normal Watch 5 modeli iki farklı boyutta satışa sunulurken Pro modeli yalnızca bir büyük ekran boyutunda satılıyor olacak. Daha önce internette yayımlanan raporlar büyük modellerin 572 mAh kapasiteye sahip bataryadan enerji alacağı belirtiliyordu.

Bunların haricinde yeni nesil akıllı saat dairesel ekran tasarımını koruyacak yazılım tarafında OneUI Watch kullanıcı arayüzüne sahip WearOS çalıştırıyor olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-watch5-ailesinin-detaylari-sizdirildi-klasik-modele-elveda-126677/ linkinden 26.05.2022 17:05:56 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial