PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerSamsung Galaxy Watch5 ve Watch5 Pro Fiyatları Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Watch5 ve Watch5 Pro Fiyatları Sızdırıldı!

   

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden Samsung, önümüzdeki ay yeni nesil amiral gemisi segmentindeki akıllı saat modellerini tanıtıyor olacak. Galaxy Watch5 ve Galaxy Watch 5 Pro modellerini görmeyi beklerken cihazlar hakkındaki sızıntılar internete sızmaya devam ediyor.

Bugün ise ortaya çıkan yeni bir haberde akıllı saatlerin fiyat etiketlerini gelecek ay düzenlenecek Unpacked etkinliği önce öğrenmiş olduk.

DeaIntech tarafından ortaya çıkan bilgilere göre, Galaxy Watch5 modeli önceki modellere göre biraz daha uygun fiyat politikası izliyor olacak; Watch5’in 40mm’lik yalnızca Bluetooth versiyonu 259 Euro fiyat etiketine sahip olurken 44mm’lik modeli 286 Euro fiyat etiketine sahip olacak.

Galaxy Watch4 Classic modelinin yeri geçecek olan Galaxy Watch5 Pro’nun fiyat etiketi ise geçen seneye göre biraz daha pahalı olacak ve yalnızca 45mm’lik Bluetooth varyantı ile birlikte gelirken 430 Euro fiyat etiketi sunacak. Mevzubahis fiyat sızıntıları, genellikler fiyat etiketlerini doğru alan güvenilir bir Avrupalı perakende sitesinde geliyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-watch5-ve-watch5-pro-fiyatlari-sizdirildi-130504/ linkinden 17.08.2022 23:08:05 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video