reklam
PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy Z Fold 2’de Çentik Olmayacak

Samsung Galaxy Z Fold 2’de Çentik Olmayacak

Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘un, 5 Ağustos’ta gerçekleştirilecek Unpacked isimli etkinliğine yaklaştıkça etkinlikte tanıtacağı ürünler hakkında bir çok sızıntıya rastlıyoruz.

Son zamanlarda ise Samsung Galaxy Z Fold 2 modeli için çok düşük çözünürlüğe sahip resmi bir Samsung görseli internete sızmıştı. Bu görsel sayesinde cihazda çentik yerine damla çentik kamera olacağını öğrenmiştik.

Şimdi ise Koreli yayıncı Hwangmho1 tarafından internete düşen bir resim sayesinde cihazın gerçekten damla çentik ile geleceği kesinleştirildi. İnternette dolaşan görselin kontrast ayarları ile oynandığında damla çentik kameramız net olarak gözüküyor.

Samsung Galaxy Fold 2 Hakkında Yeni Bilgiler Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Z Fold 2 modelinin sızan görsellerine baktığımızda cihazın birinci nesil Galaxy Fold‘un olması gibi ayarlandığını görüyoruz. Normal birinci nesil Fold piyasaya çıktığında, cihazı alan kullanıcılar şirketten ikinci nesil gibi bir cihaz bekliyordu.

Daha büyük ekran

XDA-Developers’tan Max Weinbach geçtiğimiz günlerde dış ekranın 25: 9 en boy oranına sahip olacağını, yani ön kısmın çoğunu minimum çerçeveyle dolduracağını ve hem iç hem de dış ekranın delikli bir kameraya sahip olacağını gösterdi.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz