PC HocasıCep TelefonuSamsung W22 5G Tanıtıldı!

Samsung W22 5G Tanıtıldı!

 

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un W serisi cep telefonları genellikle kapaklı ve tuş takımına sahip cihazlar olmuştu ve Çin dışında başka bir pazara girmemişti. Şimdi ise şirket Samsung W22 5G modeli ile bu döngüyü bozuyor ve yalnızca Çin pazarında satılacak olan Katlanabilir Akıllı Telefonunu resmi olarak tanıtıyor.

Aslına bakılırsa bu akıllı telefon Galaxy Z Fold3 5G’nin Çin bölgesine özel üretim serisi, China Telecom ve Samsung işbirliği ile piyasaya çıkan cihaz genel itibariyle Galaxy Z Fold3 5G’ye oldukça benziyor ve 16.999 CNY (yaklaşık olarak 2.645 Dolar) fiyat etiketiyle satışa çıkıyor ve küresel çapta satılan Galaxy Z Fold3 5G’ye göre 16GB RAM ve 256GB Depolama Alanına sahip bir sürümü.

Şirket pazarlama görsellerinde Samsung, W22 5G’nin işçiliği ve zarif tasarımına vurgu yapıyor. Ayrıca Phantom Black renk seçeneğinde “Kalpten Dünyaya” logosu altın kaplama ve dokulu bir arka panele sahip.

Kağıt üzerinde, W22 5G, hali hazırda piyasada bulunan Galaxy Z Fold3 5G ile aynı cihaz ve S Pen desteği ile birlikte geliyor. Çin akıllı telefonları Google Mobil Hizmetlerini içermiyor ve bu yüzden bu cihazlar bölgeye özel uygulamalarla önceden yüklenmiş olarak geliyor. Hücresel bantlar uyumsuzluk gösterebileceğinden, Batı pazarlarında satışa çıkmayacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-w22-5g-tanitildi-119252/ linkinden 28.10.2021 20:10:48 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad