reklam
PC HocasıHaberlerSamsung’un yeni banka kartı Samsung Pay ile entegre edildi

Samsung’un yeni banka kartı Samsung Pay ile entegre edildi

Bir hesap oluşturmak kolaydır ve onaylandıktan sonra sanal karta erişim elde edersiniz. Fiziksel banka kartınızı postayla alıp uygulama içinde etkinleştirdikten sonra kullanıma hazırdır.

Fiziksel kartlar,daha fazla güvenlik için kart numaranızı, son kullanma tarihinizi veya CVV numaranızı görüntülemez. İhtiyacınız olursa, bu veriler Samsung Pay uygulamasındaki Para sekmesinde bulunabilirsiniz.

Samsung Çarşamba günü, yeni bir finansal ürün tanıtmak için bu ayın başlarında bir vaate bulundu.

Samsung, SoFi ve Mastercard ile ortaklaşa olarak, mobil ödemelerin kolaylığını bir banka kartının kontrolü ile birleştiren bir“para yönetimi deneyimi”olan Samsung Money‘yi duyurdu. Samsung, hesap ücreti olmadığını ve hesap sahiplerinin, Samsung’un ulusal ortalamanın üzerinde bir oranda faiz kazanabileceğini söyledi.

Abdi İbrahim, Kovid-19 Tedavisi için İlaç Üretimine Başladı!

Kullanıcılar ayrıca Samsung Pay ile yapılan satın alımlarda puan kazanmak için Samsung Rewards programına kayıt yaptırabilirler. 1.000 veya daha fazla puana ulaştığında, doğrudan Samsung Money hesabınıza yatırılan para için kullanılabilirler.

Samsung ayrıca ABD içinde 55.000’den fazla yerde ağ içi ATM ücreti geri ödemesi sunuyor.

Samsung, yeni finansal ürününün bu yaz piyasaya sürüleceğini söyledi. İlgili taraflar, Samsung’un web sitesinde bir bekleme listesine katılabilir.

Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.