reklam
Ana SayfaOyunSerious Sam 3: BFE Steam’de Kısa Süreli %90 İndirimde Kaçırma!

Serious Sam 3: BFE Steam’de Kısa Süreli %90 İndirimde Kaçırma!

Serious Sam 3: BFE kısa süreliğine Steam’de %90 indirimde. Hırvatistan merkezli indie geliştirme stüdyosu Croteam tarafından geliştirilip Devolver Digital tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunudur. Serious Sam serisinin bir parçasıdır.

22 Kasım 2011 tarihinde piyasaya sunulan oyun, Android, Microsoft Windows, PlayStation 3, Linux, Xbox 360, Mac OS platformlarında yerini aldı.

Evet, biliyorum biraz eski bir oyun ancak %90 indirimde olması bence alınabilir bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Bugünlerde hepimiz farklı oyunlar ve deneyimler peşindeyiz bence Steam‘in böyle bir indirim sunması bu oyun için güzel oldu.

Serious Sam 3: BFE Steam’de %90 indirim ile 59,00 TL‘den 5,90 TL‘ye düşmüş durumda. Farklı paketleri de mevcut ve onlarda indirimde.

Deus Ex Go Mobil Oyunu Ücretsiz – Hemen Alın

İndirim Steam’de 27 Mayıs 2020 tarihine kadar sürecek.

Oyun hakkında detaylı bilgi farklı paketleri görmek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

İnceleme

Serious Sam 3: BFE, birinci şahıs aksiyon atıcı, erkeklerin erkek olduğu, kapağın amatörler için olduğu ve tetiği çeken şeylerin patlamasına neden olan birinci şahıs atıcıların altın çağına muhteşem bir geri dönüş. Orijinal indie ve Yılın Oyunu hissi için bir öncü olarak hizmet eden Serious Sam: İlk Karşılaşma, Serious Sam 3, Dünya’nın Mental’ın işgalci canavarlar ve paralı asker lejyonlarına karşı son mücadelesi sırasında gerçekleşir.

Trailer video