Severed Steel

Severed Steel Ücretsiz Oldu! Nasıl Bir Oyun?

  Google News

Epic Games, oyuncuları sevindirmeye devam edecek gibi gözüküyor. Her gün eğlenceli bir oyun hediye ediliyor. Bugün sunulan oyun da Severed Steel oldu. Yine çok kısa bir süre için ücretsiz olan yapım, alışkın olduğumuz oyun yapısından biraz daha farklı bir dünya sunuyor.

Dilerseniz önce oyunun ne zamana kadar ücretsiz olacağından söz edelim. Sonrasında oyundan da konuşuruz.

Severed Steel Ne Zamana Kadar Ücretsiz Olarak Kalacak?

Yine günün oyunları kapsamında sunulan bir oyun. Yani 28 Aralık 2022 tarihinde aynı saatte yani 19:00’dan sonra yine oyun ücretli olacak. Oyunun fiyatı normal zamanda 40 TL civarlarında.

Yarından sonra oyunu satın almak isteyenler bu fiyatı ödemek zorunda kalacak. Ücretsiz olarak oyunu almak isteyenlere tam şuraya bağlantıyı ekleyelim. Şimdi gelin biraz da oyundan söz edelim.

Severed Steel

Severed Steel Nasıl Bir Oyun?

Standart nişancı türü yapımlarından ayrılan oyun, voxel çerçevelerle dolu geniş mekanlar sunuyor.

Oyunda kolunu kaybetmiş bir kadın karakteri kontrol ediyorsunuz. Çeşitli akrobasi hareketleriyle sürekli hareket halindesiniz ve düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz. Kimi zaman masanın altından kayıp çelik botlarınızla vuracağınız bir darbe ile kimi zaman da silahınızla düşmanları yok etmeniz lazım.

Hikaye modu ve standart mücadele modu gibi farklı oynanış modları da sunan Severed Steel için en güzel kısım ise oyunun level editörü sunuyor olması.

Kendi seviyelerinizi yaparak, aksiyon dolu bir oynanış elde edebilirsiniz. Videoda ekleyeceğim. Oyunun yapısını videodan daha iyi anlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video