PC HocasıAndroidSevgililer Günü İçin Seviyorum Seni Uygulaması Android’de

Sevgililer Günü İçin Seviyorum Seni Uygulaması Android’de

 

14 Şubat Sevgililer Günü çok yakında dünyanın dört bir yerinde kutlanacak. Kimisi hediyeler ile, kimisi sürprizler ile kimisi de bugün göstereceğimiz gibi dijital yöntemleri kullanarak sevdiğine hediye hazırlama peşinde. Biz de Android’de yayınlanan seviyorum seni uygulamasını sizlere göstereceğiz.

SEVİYORUM SENİ UYGULAMASI

Hasan Yüksektepe tarafından yazılan bu uygulama aslına bakarsanız duygularınızı sevdiğinize karşı hissettirebileceğiniz ve sizin yerinize duygularınızı anlatacak basit ama kullanışlı bir uygulama diyebilirim. Malum 14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala hala ne yapacağınıza karar veremediyseniz eğer Google Play Store’dan Seviyorum Seni uygulamasını indirerek sevdiğinize küçük bir jest hazırlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanırken basit bir kaç adım ile oluşturmuş olduğunuz slaytlarınıza istediğiniz sözcüğü ekleyebiliyor, ardından sevdiğiniz ile çektirmiş olduğunuz resimler ile de süslediğiniz taktirde ortaya güzel görüntüler çıkıyor. Hediye oluşturma ekranına gelerek de size verilen kodu başlangıç ekranına girdiğiniz taktirde sevgilinize yapmış olduğunuz sürprizi görerek izlemeye başlıyor. Hasan kardeşimize bu güzel uygulaması için teşekkür ediyoruz.

Eğer siz de hala Sevgililer Günü için ne yapacağınıza karar veremediyseniz Google Play Store‘dan Seviyorum Seni uygulamasını indirerek kolayca hazırlayabilirsiniz. Uygulamaya ait görselleri de aşağıdan inceleyebilir, hazırlayacağınız slayt hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

sevgililer-gunu-android

 

Uygulamayı indirip denemek için aşağıdaki Google Play Store bağlantısına tıklayarak telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/sevgililer-gunu-icin-seviyorum-seni-uygulamasi-androidde-3991/ linkinden 28.07.2021 23:07:37 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video