PC HocasıOyunSong of Iron Çıkış Tarihi Açıklandı

Song of Iron Çıkış Tarihi Açıklandı

 

Geliştirici Escape, Song of Iron‘ın resmi çıkış tarihini paylaştı.

Oyun, 31 Ağustos’ta Xbox Series, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

Oyun ve ortamı hakkında daha fazla bilgi veren yeni bir fragman da yayınlandı. Balta, kalkan, mızrak, yay ve muhtemelen diğer silahlarla donanmış yalnız bir İskandinav savaşçısı olarak oynuyorsunuz. Her taraftan güçlü düşmanlar tarafından kuşatılırlar.

Sadece bu değil, aynı zamanda kar fırtınaları ve sarp kayalıklar gibi diğer tehlikeli araziler ile elementler de onlara karşı. Fragmana bakılırsa, düşmanlarınızla yüzleştiğiniz sıklıkta onları alt etmeniz ve onlardan kaçmanız gerekecek. Çözmeniz ve gezinmeniz gereken bulmacalar ve tuzaklar var.

Savaşta yapabileceğiniz hamle ve eylemlerin sayısı gerçekten etkileyici görünüyor. Her zamanki savuşturma, atlat, yuvarlanma çeşitlerinin yanı sıra, karakteriniz daha da etkileyici saldırılar gerçekleştirebilecek. Bunlar arasında silahınızı atma, tekme atlama veya okunuzu atmak veya mızrağınızı itmek istediğiniz yere dikkatlice nişan alma seçeneği dahildir. Her şeyin sadece bir kişinin eseri olması onu daha da etkileyici kılıyor.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/song-of-iron-cikis-tarihi-aciklandi-115918/ linkinden 26.09.2021 01:09:01 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad