PC HocasıOyunSpace Crew Çıkış Tarihi Belli Oldu

Space Crew Çıkış Tarihi Belli Oldu

 

Space Crew, Runner Duck tarafından geliştirilip Curve Digital tarafından yayınlanması planlanan stratejik hayatta kalma simülasyon türüne sahip bir oyundur.

15 Ekim 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformları için çıkış yapacak.

Space Crew, Bomber Crew’un uçak yönetimini ve gerçek zamanlı savaşını Star Trek’ten esinleneniyor. İşe almak için birden fazla mürettebat türü, uzaylıları ortadan kaldırmak için hava kilitleri ve klasik bilim kurgu gibi birçok olaya kapı açıyor.

Tanıtım yazısı

Space Crew, sevilen stratejik hayatta kalma simülasyon oyunu Bomber Crew’un yepyeni devam oyunu. Space Crew Mürettebatı’nın sana ihtiyacı var! Bugün göreve çık ve yeni ufuklar için havalan! Birleşmiş Savunma Kuvvetleri, dünyayı savunma seferinde galaksi boyunca seyahat etmene olanak tanıyacak. Phasmid olarak bilinen gizemli bir dünya dışı tehdit tarafından tüm insanlığın galaksiler arası sahneden silinmesinin engellenmesine yardımcı olmak senin sorumluluğundadır. Birleşmiş Savunma Kuvvetleri üzerine düşeni yapıyor, peki ya sen?

Oyun hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Bana kalırsa arkadaşlarınızla çevrim içi oynanabilse daha güzel olurdu diye düşünüyorum. Birde yukarıda verdiğim linkten giderek oyunun demo sürümüne ulaşabilirsiniz.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/space-crew-cikis-tarihi-belli-oldu-89421/ linkinden 30.07.2021 00:07:41 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertisement