reklam
PC HocasıHaberlerSpotify, 10.000 öğe kitaplık kısıtlamasını kaldırıyor

Spotify, 10.000 öğe kitaplık kısıtlamasını kaldırıyor

Bir çalma listesine karşı kütüphane kavramı kuşkusuz benim için oldukça yabancı. Bir şarkıyı beğenirseniz, bir ana çalma listenize eklediğinizi varsaydım. Benim için telefonu kapatmanın bir parçası, genellikle dinlemek için havamda ne olduğumu bilmediğimdir.

Tek bir çalma listesi ile oyuna vurabilir ve o parçayı dinlemeye devam etmek isteyip istemediğime veya zar atmaya ve sonra ne olacağını görmek isteyip istemediğime karar verebilirim.

Yıllarca bekletildikten sonra Spotify nihayet bir kullanıcının kütüphanesindeki kaydedilmiş öğeler üzerindeki sınırı kaldırıyor. Bu noktaya kadar, kullanıcılar Spotify kitaplıklarına yalnızca 10.000 öğe kaydedebilir.

Blizzard, BlizzCon 2020'nin koronavirüs nedeniyle 'mümkün olamayacağı' konusunda uyarıda bulundu!

Gecikmiş yaşam kalitesi güncellemesinin açıklanmasında Spotify, bu sınırın ortadan kaldırılması lehinde yıllar boyunca 12.500’den fazla oyla çok popüler bir talep olduğunu söyledi.

Kısıtlama kaldırıldığında, kullanıcılar istedikleri sayıda şarkıyı ve albümü beğenebilir / kaydedebilir. Özellikle, değişiklik çevrimdışı dinleme sınırını etkilemez veya çalma listelerini etkilemez. Dinleyiciler, bir oynatma listesindeki 10.000 öğe ile sınırlı olacaktır.

Spotify, kütüphane sınırı değişikliğinin başladığını söyledi.