Pazar, Mayıs 26, 2024

Star Wars Battlefront II Celebration Edition Ücretsiz Oluyor

Paylaş

silkroad gaminggentr

Dev bütçeli oyunların ücretsiz olarak sunulmasına alışmaya başladık. Artık ücretsiz oyunları gördüğümüzde değil de görmediğimiz de sürpriz oluyor. Yine böyle bir ücretsiz oyun haberiyle karşınızdayız. Bu kez Star Wars Battlefront II Celebration Edition ücretsiz sunulacak.

Bir EA Games oyunu olarak bilinen yapım, önümüzdeki hafta için ücretsiz sunulacak ve oyunu kütüphaneye eklemenizle beraber oyun süresiz olarak siz de kalacak.

Star Wars Battlefront II Celebration Edition, Epic Games’in yeni ücretsiz oyunu!

Tahmin edebilirsiniz ama ben yine de ekleyeyim. Tabii ki oyun Epic Games üzerinden ücretsiz verilecek. 14 Ocak Türkiye saatiyle akşam 19:00’da Epic Games hesabınıza girip oyunu alabileceksiniz.

Bu paketin içeriğini bilmeyenler için de bir bilgi vermek isterim. Celebration Edition paketini bir ek paket gibi düşünmeyin. Ana oyun yine bu versiyonun içerisinde mevcut.

Ana oyun yanında, oyunun lansman tarihinden başlayarak sunulan oyun içi satın alma içeriklerinin tamamı ve Skywalker özel karakterleri de bu paketle beraber sunuluyor.

Yani ana oyunun üzerine çok daha geniş bir oyun içeriğine ulaşmış olacaksınız. Epic Games madem böyle bir oyun veriyoruz her şeyiyle verelim demiş olacak ki böyle bir paket halinde sunuluyor. 🙂 Öyle ki oyunun parasal değeri 280 TL. En az GTA 5 kadar konuşulacak bir hediye oyun kampanyası.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler